images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI

                                                              

   

WITAJCIE WAKACJE

 

 

      22 czerwca odbył się w naszej szkole Uroczysty Apel z okazji zakończenia roku szkolnego, który poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Michalina Tyburc. W trakcie apelu Pani Dyrektor Beata Lenartowicz skierowała do uczniów, rodziców  i nauczycieli wiele ciepłych słów  życząc wszystkim bezpiecznych wakacji.  Następnie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy, nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Podziękowania odebrali również rodzice, którzy szczególnie zaangażowali się w życie naszej szkoły. Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Ługiewicz  życzyła wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Samorząd Uczniowski życzy wszystkim bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły! Do zobaczenia za dwa miesiące!

KONIEC NAUKI W KLASACH ZSZ I GIMNAZJUM

 

Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyło się pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Gimnazjum oraz klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Tego dnia Absolwenci na uroczystym apelu  spotkali się wraz z Dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami, rodzicami, młodszymi koleżankami i kolegami  by wspólnie uczcić ten wyjątkowy moment w ich życiu. Absolwenci usłyszeli ostatni dzwonek. Ciepłe słowa do Absolwentów skierowała pani wicedyrektor Lucyna Bączek.

    Odchodzący uczniowie wzięli udział w akcie ślubowania. Następnie otrzymali dyplomy absolwentów oraz wpisali się do Księgi absolwentów. Polonez w wykonaniu absolwentów dostarczył wiele wzruszeń i  nagrodzony został gromkimi brawami. Uczniowie ostatnich klas podziękowali pedagogom i rodzicom za trud i pracę włożoną w ich wychowanie i wykształcenie i wręczyli w podziękowaniu kwiaty.  Następnie przedstawiciele klas młodszych  pożegnali swoich starszych kolegów i wręczyli im upominki. Na zakończenie wszyscy stanęli do pamiątkowych zdjęć.  Po apelu, młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami oraz pracownikami szkoły chcąc  powspominać, nacieszyć się swoją obecnością  udali się na poczęstunek

   Mury naszej szkoły opuściło 19 uczniów. Z sześcioma   z nich spotkamy się ponownie  od września w I klasie Szkoły Branżowej. Pozostałym absolwentom życzymy  realizacji marzeń, spełnienia w różnych rolach życiowych i samych dobrych dni.

Info B.Fus

 

 

Treść nowego pytania:

Kalendarz

 

LICZNIK
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )