images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI

                                                              

   

Budowa szkoły - początek...

 

Zdjęcia z placu budowy nowego budynku szkoły ZPSW w Iławie.

13 sierpień 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

 

 

    Uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny. Pani Dyrektor Beata Lenartowicz wręczyła najlepszym uczniom dyplomy i świadectwa za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Podziękowała także najbardziej aktywnym rodzicom. Największe słowa uznania i podziękowania skierowała do Pani Moniki Ługiewicz - wieloletniej Przewodniczącej Rady Rodziców w naszej szkole. Wraz z odejściem ze szkoły swojego syna, Pani Monika także zakończy swoją prace w Radzie Rodziców. Otrzymała za tę aktywność wielkie brawa i podziękowania od strony Dyrekcji, ale także wiele wzruszających słów wdzięczności płynęło od strony rodziców dzieci z naszej szkoły. Dołączamy się do tych słów zachowując w pamięci oddanie i energie z jaką Pani Monika pracowała na rzecz naszego Ośrodka. 

 

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ...

 

WYRÓŻNIENI W SPORCIE

W poniedziałek 17 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyła się uroczystość wręczenia nagród Zarządu Powiatu Iławskiego za wybitne osiągnięcia w kulturze fizycznej i twórczości artystycznej za rok 2018. Uczeń naszej placówki Grzegorz Figurski wraz z trenerem Tomaszem Kamińskim mieli przyjemność otrzymania z rąk Starosty Iławskiego pana Bartosza Bielawskiego nagród za sukcesy w sporcie w minionym roku.

 

      

 

 

OSIĄGNIĘCIA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW NAGRODZONE

JUŻ BLISKO WAKACJE

Zobacz jak pracowaliśmy w minionym roku szkolnym. Wydarzenia nie wszystkie i nie zawsze najważniejsze...

 

ZAKOŃCZENIE NAUKI PRZEZ NAJSTARSZYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

     W słoneczne przedpołudnie, 13 czerwca, po latach nauki uczniowie klasy VIII, III gimnazjum,        III ZSZ i Szkoły Przysposabiającej do Pracy złożyli uroczyste ślubowanie. W tej uroczystej chwili towarzyszyli im koledzy i koleżanki, nauczyciele oraz uśmiechnięci, wzruszeni i dumni rodzice.

Były kwiaty, podziękowania, wiele ciepłych słów i piękny polonez, do którego przygotowała uczniów p. Marzanna Suwińska. 

Niektórzy z uczniów będą kontynuować naukę w murach naszej szkoły, a tym, którzy kończą edukację p. dyrektor Lucyna Bączek życzyła wielu sukcesów, realizacji życiowych planów i spełnienia marzeń.

 

info. M. Lewko

 

 

 

Treść nowego pytania/zgłoszenia:

Kalendarz

 

LICZNIK
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )