images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI
NAUCZANIE ZDALNE 19/20

ZAWODY

  W czwartek 23 maja w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Elblągu  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 zorganizował już po raz trzeci Wojewódzkie Zmagania Sportowe.  W zawodach udział wzięli sportowcy z Zespołu Placówek  Szkolno-Wychowawczego z Iławy, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Żardenik, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Bartoszyc, Specjalnego  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu, Szkoły Podstawowej nr 25 w Elblągu, Szkoły Podstawowej nr 6 w Elblągu, ONI w Ataku, oraz gospodarze zawodów Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu.                                                                                                                                                                

     Przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji na parkiecie pojawił się zespół gimnastyki sportowej z Gdańska oraz dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „Destination Kids”. Była również wspólna rozgrzewka poprowadzona przez organizatorów. Gospodarze przygotowali trzy tory przeszkód o różnym poziomie trudności.  Nasi zawodnicy z powodzeniem pokonywali ten najtrudniejszy.                                                                        

Sukces Laury Marszałek, Oliwii Łukaszewskiej, Wojtka Napory, oraz  Dawida Linka pokazuje, że każdy z nich ma indywidualny potencjał, który należy rozwijać i wspierać.  Wszyscy uczestnicy oprócz rywalizacji  doskonale wspólnie się bawili, obiecali ponowne spotkanie za rok. Powrót do Iławy naszej drużyny był bardzo wesoły i radosny. Śpiewom i dzieleniu się wrażeniami nie było końca. Zawodników do turnieju przygotował i opiekę nad nimi sprawował wraz z p. Bożeną Patalon; Tomasz Kamiński. Podziękowania dla najlepszego kierowcy p. Marka Rabczyńskiego.

 

 

 

info. R. Kowalkowski

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )