images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI
NAUCZANIE ZDALNE 19/20

40.MIKOŁAJKOWY DZIEŃ AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ

 

      Zawody odbyły się jak zawsze w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie. I w tym miejscu organizator dziękuje pani dyrektor Izabeli Klonowskiej za współpracę. 

 

Impreza rozpoczęła się od przemarszu zawodników. Wszystkich przywitał i zachęcił do wspólnej zabawy prezes Klubu „Radość” pan Tomasz Kamiński. Następnie ok. 70 zawodników wzięło udział w różnego rodzaju konkurencjach. Były to: rzuty piłką, woreczkiem, przejścia przez przeszkody, zakładanie kółek na stojak, skoki, itp. Konkurencje były przeplatane konkursami i  pląsami.  Sportowe zmagania zakończono wręczeniem przez Mikołaja złotych medali ufundowanych przez panią dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych Beatę Lenartowicz i słodkich upominków zakupionych przez członków Klubu „Radość”

 

Na VI Mikołajkowy Dzień Aktywności przybyli kolejny raz mali goście z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 2 w Iławie i przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Majka” w Iławie.  Organizator dziękuje  za przybycie i wspólną zabawę i już dzisiaj zaprasza na kolejne sportowe zmagania za rok. 

 

Organizatorzy dziękują także za oprawę muzyczną panu Ryszardowi Żuralskiemu, wychowawcom klas za przygotowanie rekwizytów do konkurencji i konkursów, za zdjęcia panu Radosławowi Kowalkowskiemu, panu Jarkowi – Mikołajowi oraz uczniom z klas SSPP i gimnazjum za pomoc w przeprowadzaniu konkurencji i konkursów.

 

Członkowie klubu „Radość”: Tomasz Kamiński (prezes Klubu „Radość”), Izabela Bujnowska, Wiesława Duda, Daniela Laskowska, Danuta Zabłotna, Grażyna Mróz, Agnieszka Kamińska, Dorota Myślińska, Elżbieta Mędrzycka, Wioletta Węgorzewska, Bartosz Laskowski, Beata Czarnotta, Joanna Zakrzewska, Beata Sikorska.

 

info. W. Duda, zdjęcia: Radosław Kowalkowski.

 

info. R. Kowalkowski

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )