images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI
NAUCZANIE ZDALNE 19/20

DYŻURY NAUCZYCIELI 2019/20

Dni i godziny przyjęć rodziców przez nauczycieli 2019/20

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Nr sali

1

Banaszek Beata 

 PONIEDZIAŁEK

12.00-13.00

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

2

Bartczak Izabela

..........................

.......................

 ..............................
3

Brzeziński Jolanta

 ŚRODA

11.40-12.25 

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

4

Bujnowska Izabela  

 ŚRODA

11.40-12.25 

POKÓJ NAUCZYCIELSKI      UL. MIEROSŁAWSKIEGO

5

Ciarczyńska Magda

 PONIEDZIAŁEK

10.40-11.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI      UL. MIEROSŁAWSKIEGO

6

Czarnotta Beata  

 WTOREK

 9.50-10.35

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI

7

Katarzyna Derda

WTOREK

10.45-11.30

ŚWIETLICA SZKOLNA

8

Duda Wiesława   

 CZWARTEK

12.50-13.35

 SALA 35

MIEROSŁAWSKIEGO

9 Dudulska Ewa PIĄTEK 11.30-12.30

ul. Mierosławskiego 

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

10 Dudzicz Joanna

PONIEDZIAŁEK

13.35-14.00

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

11

Dzido Aldona   

WTOREK

9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

12 Dzikowska Danuta CZWARTEK 9.50- 10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

13

Fus Beata

WTOREK

9.50-10.35

ul. Kościuszki 23A

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

14

Górska Sabina

 CZWARTEK

9.40-10.35

UL. KOŚCIUSZKI

SALA 17

15
Jankowska Joanna PONIEDZIAŁEK 8.55-9.50

ŚWIETLICA

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

16 Jaskulska Agnieszka ---------------------- --------------------

-------------------------

17 Józefowicz Małgorzata ŚRODA  12.30-13.30

 SALA 24 

UL. KOŚCIUSZKI

18

Kamińska Agnieszka 

WTOREK

14.20-15.05

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

19 Kamiński Tomasz PIĄTEK
11.40-12.25

ul.Mierosławskiego

 PO. NAUCZYCIELSKI

20

Konicz Mariola

ŚRODA

8.55-9.40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

 

21

Kowalkowski Radosław

CZWARTEK

12.00-12.40

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

SALA NR 32

22

Kowalska Małgorzata 

CZWARTEK

9.45-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

23

Laskowska Daniela

WTOREK

13.30-14.15

UL. KOŚCIUSZKI

SALA 26

24

Laskowski Bartosz

CZWARTEK

8.55-9.40

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

25

Laskowska Anita

 PONIEDZIAŁEK 

10.45-11.30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

26

Lewko Małgorzata

PIĄTEK 

8.00-8.45

KOŚCIUSZKI  23A

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

27 Lewko Walerian WTOREK 12.40-13.25

KOŚCIUSZKI 23A

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

28 Licznerska Anna PIĄTEK 9.00-9.45

MIEROSŁAWSKIEGO

SALA 23

29 Łukaszewska Krystyna ŚRODA
9.50-10.35

ul. Kościuszki 

SALA 19

30 Masny Monika ------------------ ----------------

 ---------------------------

31 Mejka Jolanta ŚRODA 12.30-13.30

UL. KOŚCIUSZKI

P. NAUCZYCIELSKI

32

Mędrzycka Elżbieta 

PIĄTEK

8.55-9.40

SALA 33

KOŚCIUSZKI

33

Mężykowska Monika

PIĄTEK

8.55-9.40

ul. Mierosławskiego 

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

34

Michalski Arkadiusz 

PIĄTEK

14.20-15.15

ul. Kościuszki

sala gimnastyczna

35

Milewska Anita

ŚRODA

13.30-14.15

 ul. Mierosławskiego 

GABINET LOGOPEDYCZNY

36

Mróz Grażyna 

PONIEDZIAŁEK

9.50-10.35

ŚWIETLICA

MIEROSŁAWSKIEGO

37

Myślińska Dorota  

PONIEDZIAŁEK

13.25-14.20

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

POK. NAUCZYCIELSKI

38 Naguszewska Dorota CZWARTEK
11.30-12.30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

39

Osmańska Agnieszka

 WTOREK

10.50-11.30

KOŚCIUSZKI

P. NAUCZYCIELSKI

40

Pokojska Izabela 

CZWARTEK

9.50-10.30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

41

Patalon-Kłodawska Dorota

ŚRODA

11.00-11.45

KOŚCIUSZKI

P. NAUCZYCIELSKI

42 Rypińska Beata PONIEDZIAŁEK
7.45-8.30

ul. Kościuszki 

BIBLIOTEKA

43

Sikorska Beata 

 CZWARTEK

10.45-11.30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

44 Siecińska Anna

 WTOREK

12.25-13.10

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

45 Sękowska Mirosława

 PIĄTEK

10.45-11.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

46 Suwińska Marzanna

ŚRODA

11.40-12.25

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

47 Szefler Dorota

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

7.30-8.00

SUSZ

48 Szymańska Beata

PIĄTEK

8.00-9.00

 
49 Tomczyk Edyta

PIĄTEK

8.00-9.00

 
50 Truszczyńska Anna

ŚRODA

12.50-13.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

51

Walento-Krasińska

Monika

 PONIEDZIAŁEK  10.30-11.30

 SALA 23

MIEROSŁAWSKIEGO

52 Wawrzyńczyk Izabela

CZWARTEK

9.45-10.30

SALA NR 8

UL.MIEROSŁAWSKIEGO 

53 Wtulich Sabina ŚRODA 10.00-11.00

KOŚCIUSZKI

SALA 16

54

Węgorzewska Wioletta  

CZWARTEK

12.40-13.25

ul. KOŚCIUSZKI

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

55 Wasiewska Małgorzata ŚRODA 10.45-11.30

KOŚCIUSZKI

SALA 28

56 Wegner Wojciech PIĄTEK 11.40-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 

57 Zakrzewska JUSTYNA

CZWARTEK

8.50-9.40

sala nr 5

ul. Mierosłąwskiego

58

Zakrzewska JOANNA

PONIEDZIAŁEK

11.30-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. MIEROSŁĄWSKIEGO 

59 Żuralski Ryszard

PIĄTEK

11.40-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )