images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI

DYŻURY NAUCZYCIELI 2017/18

Dni i godziny przyjęć rodziców przez nauczycieli

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Nr sali

1

Banaszek Beata 

 

PONIEDZIAŁEK

9.50-10.35

SALA 4

 

2

Bartczak Izabela

..........................

.......................

 ..............................
3

Brzeziński Jolanta

PONIEDZIAŁEK

8.55-9.40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A 

4

Bujnowska Izabela   

CZWARTEK

14.20-15.05

ul.MIEROSŁAWSKIEGO

 

5

Ciarczyńska Magdalena

 

PIĄTEK

8.00-8.45

ul. Mierosławskiego SALA 30

6

Czarnotta Beata  

 

ŚRODA 

11.40-12.25

SALA 7

KOŚCIUSZKI 23A

7

Duda Wiesława   

PIĄTEK 

10.00- 10.45 

ul. Mierosławskiego

P. NAUCZYCIELSKI

8 Dudulska Ewa WTOREK 9.50-10.35

ul. Mierosławskiego 

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

9 Dudzicz Joanna

CZWARTEK

13.30-14.15

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

10

Dzido Aldona   

PIĄTEK

9.40-10.40

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

11 Dzikowska Danuta PIĄTEK 10.45-11.30

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

 

12

Fus Beata 

 

CZWARTEK

9.50-10.35

ul. Kościuszki 23A

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

13

Górska Sabina

 PONIEDZIAŁEK

9.50-10.35

UL. KOŚCIUSZKI

SALA 17

14 Jankowska Joanna PONIEDZIAŁEK 10.45-11.30

UL.KOŚCIUSZKI

SALA NR 9

15 Jaskulska Agnieszka WTOREK  9.50-10.35

ul. Kościuszki 

SALA GIMNASTYCZNA

16 Józefowicz Małgorzata CZWARTEK 10.15-11.00  SALA 24

17

Kamińska Agnieszka 

WTOREK

11.40-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

18 Kamiński Tomasz CZWARTEK 10.45-11.30

ul.Mierosławskiego

 PO. NAUCZYCIELSKI

19

Konicz Mariola

ŚRODA

11.40-12.25

KOŚCIUSZKI

SALA 19

20

Kowalkowski Radosław

ŚRODA 

8.00-8.45

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

SALA NR 32

21

Kowalska Małgorzata 

WTOREK

9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

22

Laskowska Daniela

PONIEDZIAŁEK

9.40-10.40

UL. KOŚCIUSZKI

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

23

Laskowski Bartosz

WTOREK

12.30-13.30

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

24

Joanna Laskowska

WTOREK

12.30 - 13.30

KOŚCIUSZKI

SALA GIMNASTYCZNA

25

Lewko Małgorzata

PIĄTEK

8.55-9.40

KOŚCIUSZKI

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

26 Lewko Walerian WTOREK 13.25-14.15

KOŚCIUSZKI 23A

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

27 Licznerska Anna PIĄTEK 9.00-9.45

MIEROSŁAWSKIEGO

SALA 23

28 Łukaszewska Krystyna PONIEDZIAŁEK  9.50-10.35

ul. Kościuszki 

SALA 19

29 Masny Monika ------------------ ----------------

 

30 Mejka Jolanta CZWARTEK 8.00-8.45

UL. KOŚCIUSZKI

P. NAUCZYCIELSKI

31

Mędrzycka Elżbieta 

ŚRODA

9.50-10.35

SALA 33

KOŚCIUSZKI

32

Mężykowska Monika

WTOREK

10.45-11.30

ul. Mierosławskiego 

 POKÓJ NAUCZYCIELSKI

33

Michalski Arkadiusz 

ŚRODA

10.45-11.30

ul. Kościuszki

sala gimnastyczna

34

Milewska Anita

ŚRODA

13.30-14.15

 ul. Mierosławskiego 

GABINET LOGOPEDYCZNY

35

Mróz Grażyna 

WTOREK

9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

36

Myślińska Dorota  

PIĄTEK

(zmiana od 16.10.17)

8.00-8.45

KOŚCIUSZKI

PO. NAUCZYCIELSKI

37 Naguszewska Dorota ŚRODA 9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

38

Panfil  Mariola

PIĄTEK

8.00-8.45

KOŚCIUSZKI 23A

39

Pokojska Izabela 

PIĄTEK

9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. MIEROSŁAWSKIEGO

40

Patalon-Kłodawska Dorota

WTOREK

10.50-11.30

KOŚCIUSZKI

SALA 24A

41 Rypińska Beata PIĄTEK 7.45-8.30

ul. Kościuszki 

BIBLIOTEKA

42

Sikorska Beata 

 PONIEDZIAŁEK

11.40-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

43 Siecińska Anna

 CODZIENNY

 

 DPS  SUSZ
44 Sękowska Mirosława

 ŚRODA

 15.10-15.55

 

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

45. Suwińska Marzanna

CZWARTEK 

9.50-10.35

 

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

 

MIEROSŁAWSKIEGO

 

46. Szefler Dorota

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

7.30-8.00

SUSZ

47. Szymańska Beata

PIĄTEK

8.00-9.00

 
48. Tomczyk Edyta

PIĄTEK

8.00-9.00

 
49. Truszczyńska Anna

PONIEDZIAŁEK

9.50-10.35

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

UL. KOŚCIUSZKI

50

Walento-Krasińska

Monika

 PONIEDZIAŁEK  10.30-11.30

 SALA 23

MIEROSŁAWSKIEGO

51 Wawrzyńczyk Izabela

WTOREK

11.40-12.25

SALA NR 8

UL.MIEROSŁAWSKIEGO 

52 Wtulich Sabina ŚRODA 13.00-14.00

KOŚCIUSZKI

SALA 16

53

Węgorzewska Wioletta  

WTOREK

11.40-12.25

ul. KOŚCIUSZKI

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

54 Wasiewska Małgorzata ŚRODA 8.55-9.40

KOŚCIUSZKI

SALA 28

55 Wiśniewska Anna PIĄTEK 11.00-11.40

SALA 18

KOŚCIUSZKI 

56 Zakrzewska JUSTYNA

CZWARTEK

11.30-12.25

sala nr 8

ul. Kościuszki

57

Zakrzewska JOANNA

CZWARTEK

13.30-14.15

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

KOŚCIUSZKI 23A

58 Żuralski Ryszard

PIĄTEK

11.40-12.25

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

MIEROSŁAWSKIEGO

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )