images_1herb

         Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie

MENU
STRUKTURA ZESPOŁU
Internat
Dla nauczycieli
Dla rodziców
Ciekawe i przydatne
KSIĘGA GOŚCI
NAUCZANIE ZDALNE 19/20

KLASA I - III B SPP - WYCHOWAWCA MGR DANIELA LASKOWSKA

 

 

 

 

 

WYCHOWAWCA:

MGR DANIELA LASKOWSKA

 

 

 

UCZNIOWIE KLASY I – III B SPP :

 

1. BIELEWSKI DANIEL

 

2. BIERNACKI KAMIL

 

3. JASIŃSKI DANIEL

 

4. JAWORSKI TOMASZ

 

5. KRANKOWSKI ŁUKASZ

 

6. KRANKOWSKI MARIUSZ

 

7. TEREBIŃSKI KAMIL

 

8. ZAWOLSKI PATRYK

 

SPOTKANIE W NADLEŚNICTWIE - PODZIĘKOWANIE

Cykl spotkań z leśnikiem dla klas SPP  dotyczących ptaków(dokarmianie ptaków, ptaki w naszym krajobrazie) zaowocował wykonaniem ciekawych prac – albumów o ptakach przez uczniów klasy I –III A Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zostały one przekazane przedstawicielom Nadleśnictwa Iława, posłużą  do dalszych zajęć przyrodniczych dla innych dzieci, młodzieży. Podziękowano również za udaną współpracę w minionym roku szkolnym. Nasza wizyta została uhonorowana wpisem na stronie nadleśnictwa  www.ilawa.olsztyn.lasy.gov.pl

 

 

NASZA SOSENKA ROŚNIE

  

 

 

Nasza sosenka posadzona wczesną wiosną zaczęła rosnąć, przyjęła się i widać świeże odrosty.

DZIEŃ SPORTU

2 czerwca 2016 roku braliśmy udział w grach i zabawach sportowych na stadionie miejskim. W miłym towarzystwie          i wspólnej zabawie szybko upłynął nam czas.

 

 

 

 

DZIEŃ DZIECKA 2016

 

 

DZIEŃ DZIECKA SPĘDZILIŚMY TROCHĘ INACZEJ NIŻ KAŻDY INNY DZIEŃ NAUKI. BYLIŚMY NA WSPÓLNEJ PIZZY.

 

  

 

 

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA

31 maja 2016 roku uczestniczyliśmy w happeningu zorganizowanym z okazji "Światowego dnia bez papierosa". Uczniowie z naszej szkoły odczytali apel skierowany do burmistrza o czyste powietrze oraz wyznaczenie dodatkowych miejsc w mieście wolnych od dymu tytoniowego. 

 

CZYSTE JEZIORA I RZEKI

 

11 maja 2016 roku wspólnie z innymi uczniami naszej szkoły uczestniczyliśmy  w akcji „Czyste jeziora i rzeki” zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Iławie. Hasłem przewodnim tego przedsięwzięcia było: „Czyste środowisko – ważne ponad wszystko!”

100 milionów drzew - ogólnoświatowa akcja

 

Nasza klasa wzięła udział w ciekawej akcji. W ostatnim tygodniu kwietnia na zapleczu budynku szkoły przy ulicy Kościuszki zostało posadzone drzewko - sosna zwyczajna. Sadzonkę sosny pozyskano podczas akcji sadzenia lasów zorganizowanej przez Nadleśnictwo Iława, które z okazji Dnia Ziemi wzięło udział w ogólnoświatowej inicjatywie " 100 milionów drzew do 2017 roku".

 

 

DZIEŃ KSIĄŻKI

22 kwietnia 2016 roku nasza klasa wzięła udział w spotkaniu autorskim z panią Marleną Popławską - Marek, która w interesujący sposób opowiedziała nam o swojej twórczej pracy. Zaprezentowała nam również swoją książkę pt. "Wyprawa na maksa". W Dniu Książki odwiedziliśmy szkolną bibliotekę i wzięliśmy udział w konkursie pod hasłem "Biblioteka bez tajemnic". 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )